درباره ما

تحلیل کسب و کار

تاریخچه آفریدکار

ایده آفریدکار اولین بار توسط امید جلیلی خوجین در سال ۱۳۹۴ مطرح شد. طرح این ایده زمانی اتفاق افتاد که او در حین فعالیت در حوزه مدیریت موفقیت کسب و کار و از سوی دیگر تحصیل در زمینه مدیریت تکنولوژی (استراتژی های توسعه صنعتی-نوآوری و کارآفرینی) بود.

پس از آن او به تحقیق و مطالعه در خصوص نوآوری باز و پلتفرم های آن و تحلیل و ارائه راه کارهای متناسب با توسعه کسب و کار پرداخت. و در نهایت در سال ۱۳۹۶ آفریدکار همراه با همکاری امیرپرویز بهرامی (ایده پرداز کسب و کار) و سایر متخصصین حوزه کسب و کار فعالیت خود را در زمینه تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کارآغاز کرد.

در حال حاضر تیم های مختلف در زمینه های تحلیل کسب و کار، برنامه نویسی، طراحی، مدیریت و MBA، حسابداری و بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ، و سایر حوزه های کسب و کار با آفریدکار همکاری می کنند تا پروژه های متنوع را از تحلیل اولیه تا تحلیل و توسعه یکپارچه کسب و کار، در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسانند.

 

نوآوری باز

چشم انداز و ماموریت آفریدکار

چشم انداز و تعهد عمیق ما در آفریدکار:

“تبدیل شدن آفریدکار به برترین و متمایزترین محقق کننده موفقیت و تغییرات بزرگ در کسب و کارهای کوچک و متوسط در سطح کشور”

در راستای چشم انداز آفریدکار آنچه که به عنوان ماموریت به آن پایبند هستیم:

” بهره گیری از دانش روز، نخبگان استراتژی و مدیریت و ابزارهای نوین و کارآمد و ارائه موثرترین راه کارهای مدیریت موفقیت و همچنین ایجاد تغییر شگرف در راستای توسعه و موفقیت کسب و کارهای نوپا و متوسط، در بستری از نوآوری باز و استفاده از خرد جمعی”.

 

خدمات آفریدکار

خدمات ما

خدمات آفریدکار در بستر نوآوری باز و در قالب واحدهای کسب و کارهای مرتبط با آن شامل موارد زیر است:

 

 1. تحلیل کسب و کار - واحد کارویژه

  تحلیل کسب و کار بطور مختصر شامل عارضه یابی و ارائه راه کارهای خلاقانه و مناسب، جهت رفع شکاف ها و باگ های کسب و کار است. در این راستا متخصصین آفریدکار شامل ارزیابان مارکت، مالی، استراتژی، بازاریابی و … به صورت تیم خبرگان به مدت مشخص برای هر پروژه، همراه آفریدکار خواهند بود و گام به گام تا به نتیجه رسیدن راه کارها با ما در حرکت خواهند بود. 

   

 2. ارائه راه کار با استفاده از خرد جمعی (نوآوری باز)

  با توسعه و گسترش تکنولوژی های ارتباطی دیگر با شعار ” آزمایشگاه دنیای من است” خداحافظی کرده ایم و ” دنیا آزمایشگاه من است ” را جایگزین آن کرده ایم، و همیشه شنیده ایم که “چند فکر بهتر از یک فکر است”. بنابراین در دنیای امروز برای عموم مشکلات کسب وکارها به سادگی می توان از نوآوری باز که در واقع روشی برای استفاده از خرد جمعی است، استفاده کرده و به سادگی بهترین راه کارها را برای حل مشکلات پیدا کرد. آفریدکار با استفاده از شبکه متخصصین (دانشگاهی، صنعتی و شرکتی)، در یافتن مناسب ترین راه کارها به شما کمک می کند و تا رسیدن به نتایج قطعی در کنار شماست. 

   

 3. ارزیابی ایده و سرمایه گذاری

  هر شخصی می تواند ایده های فوق العاده با ارزشی داشته باشد، اما تبدیل شدن ایده به ارزش (کسب درآمد) و تجاریسازی ایده ها کاری بس دشوار و تخصصی است. از سوی دیگر هر ایده ای در شرایط فعلی مناسب و قابل اجرا نیست. از جمله خدمات آفریدکار ارزیابی رایگان ایده های شما و کمک به شما برای ثبت و اجرایی کردن آن است.

   

 4. همکاری در اجرای ایده ها

  ایده هایی که شکوفا می شوند انگشت شمارند چون:

  “هر ایده در یک زمان خاص، از فکر حداقل ۵۰۰۰ شخص مختلف می گذرد اما تنها تعداد کسانی که عزم اجرای ایده دارند انگشت شمار است. در این بین تعداد کسانی که به موفقیت می رسند از انگشتان یک دست هم کمتر هستند زیرا مجریان آن خبره هستند و کاربلد” بنابراین از همراهی کسانی که با تجربه هستند استفاده کنید. 

   

مشتریان آفریدکار

OUR TEAM

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.